اخبار, بازی

silent hill 2 remake – طرفداران صبر کنند

بلوبر تیم از طرفداران خواست برای کسب اطلاعات بیشتر از ریمیک سایلنت هیل 2 صبور باشند.

 ‌ 

توسعه دهندگان بازسازی Silent Hill 2 سعی می کنند طرفداران را آرام کنند و (برای دومین بار) می گویند که این در اختیار کونامی است که هر چیزی را به اشتراک بگذارد!

 ‌ 

 ‌ 

در اکتبر سال گذشته، نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 معرفی شد. بیش از یک سال از آن زمان می گذرد، و اخبار مربوط به چگونگی پیش آمدن این پروژه به اندازه خود شهر سایلنت هیل ساکت و مه آلود بوده است.

 ‌ 

توسعه دهندگان بازی ، زمانی که از آنها پرسیده شد چه زمانی می‌توانند منتظر اخباری باشند، صراحتاً پاسخ دادند که وظیفه کونامی مدیریت چنین چیزهایی است.

 ‌ 

 ‌ 

 ‌ 

باتوجه‌به اینکه بلوبر تیم و شرکت کونامی حدود یک سال قبل به معرفی این ریمیک پرداختند و پس از آن در سکوت خبری فرو رفتند، بسیاری از طرفداران از گمانه‌زنی‌ها پیرامون لغو توسعه این ریمیک نگران شدند. حال بلوبر تیم در حساب رسمی توییتر خود اعلام کرد ریمیک بازی Silent Hill 2 به آرامی در حال پیشرفت است و محصول نهایی ارزش صبر طرفداران را خواهد داشت.

 ‌ 

در مارس امسال پیوتر بابینو، مدیرعامل بلوبر تیم تایید کرد توسعه Silent Hill 2 Remake تا تکمیل شدن فاصله چندانی ندارد. بابینو در آن زمان توضیح داد این بازسازی از نظر فنی آماده شده و بازی به اتمام توسعه نزدیک شده است. باتوجه‌ به اینکه پخش اطلاعات بیشتر از این بازسازی به عهده کونامی است، باید منتظر ماند و دید این ناشر ژاپنی چه زمانی جزئیات تازه را در اختیار طرفداران قرار خواهد داد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها